O firmie

Firma ASMAR obecna jest na rynku od 2003 roku i od początku swego istnienia nastawiona jest na działalność w zakresie produkcji systemów osłonowych.

Obecnie w ofercie posiadamy około 30 systemów. Są to plisy, rolety tekstylne wolnowiszące i w prowadnicach, żaluzje aluminiowe, drewniane, pionowe (verticale), maty drewniane, moskitiery i markizy. Wszystko to w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów o różnym poziomie zaciemnienia.

 

Wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejszy park maszynowy oraz używane do produkcji surowce pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości, które dzięki bardzo sprawnej dystrybucji dostępne są w wielu punktach na terenie całego kraju. Wśród odbiorców firmy znajdują się zarówno osoby prywatne, instytucje jak i odbiorcy hurtowi.

Nasze najsilniejsze strony to przyjazne nastawienie do klienta i elastyczne podejście do rynku, bardzo bogata oferta, szybka realizacja zamówień i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.

 

Jak działamy

Na terenie Warszawy – Dojazd - Wycena – Doradztwo – GRATIS !!!

Dowozimy wzorniki kaset, materiałów, prowadnic i lamelek w odpowiednich kolorach. Nasi fachowcy zaproponują Państwu odpowiedni system oraz doradzą w doborze odpowiedniej kolorystyki oraz funkcjonalności.

  • Spotkanie z klientem
    Zadzwoń do nas w celu umówienia wizyty
  • Wybór produktów
    Nasz przedstawiciel dojedzie do Państwa domu i zaproponuje oraz doradzi najlepsze rozwiązanie związane z przesłonami okiennymi
  • Dostarczenie produktu i montaż
    Po wyprodukowaniu dzwonimy do Państwa i ustalamy dogodny termin montażu